• Karneval (Zamaskovaný deň 2019)

• Pred odchodom na prázdniny dnes (15.2.) u nás v škole nesmeli chýbať karnevalové masky, prevleky a zábava ;) Ďakujeme zúčastneným pedagógom i žiakom 🎭

• Karneval

• Už tento piatok (15.2.2019) nás v škole čaká ďalší ročník dňa v karnevalových maskách ;) Pridaj sa - zamaskuj sa - nalaď sa na prázdniny! Najoriginálnejšie masky budú odmenené.

• Valentínska pošta

• Dnes (14.2.2019) sa našej škole uskutočnilo obľúbené podujatie Valentínska pošta. Pozrite sa, ako to prebiehalo :)

• Valentínska pošta

• Milí žiaci, pripravili sme pre Vás každoročnú obľúbenú akciu Valentínska pošta, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 14.2.2019. Napíšte valentínsky odkaz. Počas 3. vyučovacej hodiny členovia žiackej školskej rady pozbierajú odkazy a následné ich roznesú adresátom :)

• Deň otvorených dverí - 6.2.2019

• V stredu 6.2.2019 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Ak ste ho nestihli, pozrite si fotografie, čo sme pre žiakov pripravili a ako to u nás vyzeralo.