• Zloženie predmetových komisií

      •  

        Slovenský jazyk a literatúra

        vedúci predmetovej komisie:

        • Mgr. Monika Juchová


        členovia:

        • Mgr. Lucia Bednarčíková
        • Mgr. Iveta Grigláková
        • Mgr. Zuzana Jurská
        • PaedDr. Palmíra Kendžírová


         

        Cudzie jazyky

        vedúci predmetovej komisie:

        • Ing. Mária Kozáková


        členovia:

        • Mgr. Lucia Bednarčíková
        • Mgr. Iveta Grigláková
        • Mgr. Ing. Dana Chebanová
        • Mgr. Vladimír Janeček
        • Mgr. Marián Timko


         

        Všeobecnovzdelávacie predmety - OBN, DEJ, ETV, NAB, PPU

        vedúci predmetovej komisie:

        • PaedDr. Palmíra Kendžírová


        členovia:

        • vyučujúci uvedených všeobecnovzdelávacích predmetov


         

        Telesná výchova

        vedúci predmetovej komisie:

        • Mgr. Igor Vaverčák


        členovia:

        • Mgr. Mária Galliková

         

        Fyzika, chémia, matematika, informatika

        vedúci predmetovej komisie:

        • Mgr. Ján Husár


        členovia:

        • Mgr. Mária Galliková
        • Ing. Slavomíra Huťová
        • Ing. Martin Sokáč
        • Ing. Martin Valluš


         

        Stavba, drevo

        vedúci predmetovej komisie:

        • Mgr. Mária Pjonteková


        členovia:

        • Ing. Vojtech Wagner
        • Ing. Marta Mašteníková
        • Ing. Juraj Soska
        • Ing. Mária Kozáková


         

        Kaderník, kozmetik (odborné predmety vlasová kozmetika, kozmetik, kaderník)

        vedúci predmetovej komisie:

        • Mgr. Jarmila Husáková


        členovia:

        • Ing. Mgr. Dana Chebnová
        • MVDr. Drahomíra Jurášková


         

        Ekonomika, obchod, služby

        vedúci predmetovej komisie:

        • Ing. Marek Gáborčík


        členovia:

        • Ing. Jana Bretzová
        • Ing. Monika Sokáčová
        • Ing. Dana Gašparová
        • Ing. Martina Marková
        • Mgr. Mária Pjonteková
        • Ing. Zuzana Glodžáková
        • Ing. Martin Sokáč
        • Ing. Martin Šimonov
        • Ing. Martin Valluš
        • MVDr. Drahomíra Jurášková